top of page

ONLİNE BESLENME DANIŞMANLIĞI

Yaşadığınız yer, çalışma koşullarınız, zaman problemi, tatil, pandemi.. gibi nedenlerle ofise gelemiyorsanız; siz nerdeyseniz orda, ister uzakta, ister tatilde size ulaşabilmem mümkünOnline diyet danışmanlığı nasıl işliyor?
Yüzyüze ne yapıyorsak aynısı 🙃
Sadece fiziken bir arada değiliz.
🌟Uygun gün ve saate randevunuz oluşturuluyor.
🌟Kararlaştırdığımız tarih ve saatte sizinle görüntülü görüşüyoruz.
🌟Birlikte yaşam şeklinize, diyet geçmişinize, mevcut ağırlık ve antropometrik ölçümlerinize varsa rahatsızlıklarınıza uygun ulaşılabilir hedefler ve programlar belirliyoruz.
🌟Haftalık beslenme programlarımızı birlikte oluşturuyoruz ve görüşmeden sonra size listenizi iletiyorum.
🌟Ofisten farklı olarak vücut yağ- kas analizi yapılamadığı için onu da mezura ölçümleri ile çözüyoruz.

🍃Amacım ister ofiste ister online görüşmede; anlık kazanımlar sağlamak yerine size hayat boyu yarayacak beslenme davranışları geliştirmenize yardımcı olmak.
🍃Herkesin vücudu kendine özgü. Bilim her geçen gün kişiye özgü tedavilerin yararlarından bahsediyor. Bu beslenme bilimi için de böyle. Endokrin sistem ve hormonal denge her vücut için kendine has işliyor. Dolayısıyla biri için doğru olan bir beslenme şekli sizin için yanlış olabiliyor.
🍃 “doğru budur” dayatmaları yerine sizin vücudunuza göre sizin doğrularınızı birlikte bulabilmek için bizimle aşağıdaki telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz. ☺️

Calorie Count
Online Beslenme Danışmanlığı: Hakkında
bottom of page